Acciones de Documento

Horaris de consulta

Compartir Share
Horaris de consulta dels professors del departament
Horari dels professors del Departament d'Infraestructura del Transport i el Territori (ITT)

CognomNomTelèfonEmailDesp.1er Quadrimestre2on QuadrimestreObservacions
Aceña Valentín - valentin.aceña@upc.edu 204 - - -
Alvarez Eduard - eduard.josep.alvarez@upc.edu 206 dimarts de 17h a 18h dimarts de 17h a 18h Prèvia petició per email
Bachiller Adrina - adrina.bachiller@upc.edu 209 - - Prèvia petició per email
Batlle Antoni - antonio.batlle@upc.edu 212 dimecres a les 18.40h dimecres a les 18.40h Prèvia petició a l'aula on es fa el curs o per email
Botella Ramon 934017342 ramon.botella@upc.edu 215 - - -
Campos Jose Magin 934017090 magin.campos@upc.edu 101 - - Prèvia petició per email
Casas Carles - carles.casas@upc.edu 210 - - Prèvia petició per email
Cereijo Emilio - emilio.cereijo@upc.edu 302 divendres de 16h a 18h divendres de 16h a 18h Prèvia petició per email
Estrada Miquel 934015843 miquel.estrda@upc.edu 113 dimecres de 16h a 19h dimecres de 16h a 19h Prèvia petició per email
Fernandez Mario - m.fernandez@upc.edu 214 dimecres de 10h a 14h i dijous de 9h a 13h dimecres de 10h a 14h i dijous de 9h a 13h -
Fernandez Eduard - eduard@pisan.es 215 - - Prèvia petició per email
Garola Alvar - alvar.garola@upc.edu 301 dijous de 20h a 21h i divendres de 19h a 20h dijous de 20h a 21h i divendres de 19h a 20h -
Labraña Carles 934017345 carles.labraña@upc.edu 304 - - -
Legares Axel - axel.legares@upc.edu 207 - - -
Lizcano Benedicto - benedicto.lizcano@upc.edu 210 - - -
Lopez Sergio - sergio.lopez.lazaro@upc.edu 206 - - Despres de classe i/o amb solicitud via email
Lopez Andres 934017106 andres.lopez-pita@upc.edu 211 divendres de 12h a 14h divendres de 12h a 14h Prèvia petició
Lopez Angel - angel.lopez.rodriguez@upc.edu 114 - - -
Magrinya Francesc 934017268 francesc.magrinya@upc.edu 202 dimarts de 13h a 15h - -
Martinez Adriana 934017273 adriana.martinez@upc.edu 216 - - -
Masalle Francesc Xavier - x.masalle@upc.edu 215 - - Prèvia petició per email
Mayorga Miguel - miguel.mayorga@upc.edu 202 - - -
Mercade Josep - josep.mercader@upc.edu 104 - - -
Mirambell Andres - andres.mirambell@upc.edu 212-b - - -
Miro Joan - jmiro@grup-pumsa.com 205 dilluns de 11h a 12h dilluns de 11h a 12h Prèvia petició per email
Miro J. Rodrigo 934017085 r.miro@upc.edu 201 dijous de 12h a 14h Prèvia petició per email -
Navas Teresa 933064100 teresa.navas@upc.edu 104 dilluns de 12h a 14h, dijous de 12h a 14h i de 18h a 19h dilluns de 12h a 14h, dijous de 12h a 14h i de 18h a 19h -
Pedret Josep 934017271 josep.pedre@upc.edu 208 - - -
Perez Félix-Edmundo 934017085 edmundo.perez@upc.edu 201 - - Prèvia petició per email
Perez Isaco 934017093 isaco.perez@upc.edu 214 dimecres de 10h a 14h Prèvia petició per email -
Pigem Narcis - narciso.pigem@upc.edu 206 - - -
Pinos Josep - josep.pinos@upc.edu 202 - - Prèvia petició per email
Poblet Jordi 934016199 jordi.poblet@upc.edu 206 dimarts i dimecres de 11h a 13h dimarts i dimecres de 11h a 13h Avisar per correu el primer quadrimestre
Robuste Francesc 934017104 f.robuste@upc.edu 101 dimarts de 16.30h a 20.30h dimarts de 16.30h a 20.30h -
Roca Elisabet 934015759 elisabet.roca@upc.edu 102 dijous de 10h a 13h dijous de 10h a 13h -
Rodriguez Aranda Daniel - daniel.rodriguez@egi.cat 202 - - Prèvia petició per email
Rodriguez Marin Jose Pablo - jose.pablo.rodriguez.marin@upc.edu 302 dimarts de 9h a 11h dimarts de 9h a 11h -
Romero-Blanco David - david.romero-blanco@upc.edu 214 dimarts de 15h a 17h dimarts de 15h a 17h -
Sanchez-Borras Marta - marta.sanchez-borras@upc.edu 208 - - Prèvia petició per email
Sauri Sergi 934137667 sergi.sauri@upc.edu 114 - - Prèvia petició per email
Soriguera Francesc - francesc.soriguera@upc.edu 114 divendres de 17h a 19h divendres de 17h a 19h Prèvia petició per email
Turro Mateu - m.turro@upc.edu 6 dilluns de 10h a 14h dilluns de 10h a 14h Prèvia petició per email
Velez Gemma - gema.velez@upc.edu 212 - dimarts de 16h a 17h Despatx 301
Verges Robert - robert.verges@upc.edu 213 dimecres de 18h a 19h i dijous de 19h a 20h dimecres de 18h a 19h i dijous de 19h a 20h Despatx 213
Villares Miriam 934011617 miriam.villares@upc.edu 102 dijous de 15h a 17h dijous de 12h a 14h -

Última modificación: Octubre 2013

El departament

Aquest web utilitza cookies pròpies per oferir-li una millor experiència i servei. En continuar amb la navegació entenem que accepta la nostra política de cookies.
RSS RSS  Accesibilidad  Disclaimer   Departamento de Infraestructura del Transporte y del Territorio. ITT.
© UPC (abre en ventana nueva) . Universitat Politècnica de Catalunya · BarcelonaTech